Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K
Slike ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K

ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K

Deus Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K

Подгрупа: Патики-ниски

Спорт: Трчање

Производител: Adidas

Боја: Сива

Материјал: 

  • Лице: Текстил, Синтетика
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
3SW65CD573

EAN /   код

EAN /   код
ANKLJ13BUD
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски RUNFALCON 3.0 EL K

Подгрупа: Патики-ниски

Спорт: Трчање

Производител: Adidas

Боја: Сива

Материјал: 

  • Лице: Текстил, Синтетика
  • Постава: Текстил
  • Ѓон: Синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
3SW65CD573

EAN /   код

EAN /   код
ANKLJ13BUD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.