Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I
Slike ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

Deus Sport
1.790 ДЕНЗаштеда 358 ДЕН
1.432ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Розева

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
3RS65MVDNC

EAN /   код

EAN /   код
ANBXJ13GC1
1.790 ДЕНЗаштеда 358 ДЕН
1.432ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Детски патики женски Tensaur Sport 2.0 CF I

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
25

Ананас ID

Шифра на производот
3RS65MVDNC

EAN /   код

EAN /   код
ANBXJ13GC1
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.