0 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
1 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
2 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
3 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
4 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
5 thumbnail image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K
Selected image for ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K

ADIDAS Детски женски патики KIDS ALTASPORT CF K

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Детски женски патики
Тие ќе бидат подготвени за училиште или ќе играат во овие класични детски чевли инспирирани од дворот. Изработени да траат, патиките имаат горен дел од флексибилна синтетичка кожа и мрежест јазик што дише. Ремени со кука и јамка му дозволуваат на вашиот млад авантурист да ги вклучува и исклучува брзо.
Горниот дел од синтетичка кожа со мрежест јазик
Флексибилен гумен ѓон за чаши без обележување
Уживајте во удобноста и перформансите на EcoOrthoLite чорапи
Влошка за мерење на должина Адифит

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
81YX4FICWV

EAN /   код

EAN /   код
ANFWJ03I9M
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Детски женски патики
Тие ќе бидат подготвени за училиште или ќе играат во овие класични детски чевли инспирирани од дворот. Изработени да траат, патиките имаат горен дел од флексибилна синтетичка кожа и мрежест јазик што дише. Ремени со кука и јамка му дозволуваат на вашиот млад авантурист да ги вклучува и исклучува брзо.
Горниот дел од синтетичка кожа со мрежест јазик
Флексибилен гумен ѓон за чаши без обележување
Уживајте во удобноста и перформансите на EcoOrthoLite чорапи
Влошка за мерење на должина Адифит

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
81YX4FICWV

EAN /   код

EAN /   код
ANFWJ03I9M
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.