0 thumbnail image for ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна
1 thumbnail image for ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна
2 thumbnail image for ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна
Selected image for ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна
Selected image for ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна
Selected image for ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна

ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна

Deus Sport
1.190 ДЕНЗаштеда 238 ДЕН
952ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
31PPXRE4FG

EAN /   код

EAN /   код
ANS7A5WAQ4
1.190 ДЕНЗаштеда 238 ДЕН
952ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Капа унисекс BBALL 3S CAP CT, црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.28 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
31PPXRE4FG

EAN /   код

EAN /   код
ANS7A5WAQ4
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.