0 thumbnail image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
1 thumbnail image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
2 thumbnail image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
3 thumbnail image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
4 thumbnail image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
Selected image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
Selected image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
Selected image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
Selected image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY
Selected image for ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY

ADIDAS Комплет машки тренерки BASIC 3-STRIPES FRENCH TERRY

Deus Sport
4.990 ДЕНЗаштеда 998 ДЕН
3.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Комплет машки тренерки
52% Памук 48% Рециклиран полиестер

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
EPNIBCX63K

EAN /   код

EAN /   код
ANGPKIAUSK
4.990 ДЕНЗаштеда 998 ДЕН
3.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Комплет машки тренерки
52% Памук 48% Рециклиран полиестер

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
EPNIBCX63K

EAN /   код

EAN /   код
ANGPKIAUSK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.