Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD
Slike ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD

ADIDAS Машки дуксер M BL FT HD

MODELS SHOES & SPORT
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 02/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Сина
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
79JFF48DK8

EAN /   код

EAN /   код
AN9W6VDYHW
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 02/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Машки дуксер
• За Возрасни
• Пол: Машки
• Боја: Сина
• Материјал: Памук
• Сезона: Есен/Зима
• Производител: Adidas

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
79JFF48DK8

EAN /   код

EAN /   код
AN9W6VDYHW
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.