0 thumbnail image for ADIDAS Машки панталони ESSENTIALS SINGLE JERSEY TAPERED OPEN HEM 3-STRIPES PANTS
1 thumbnail image for ADIDAS Машки панталони ESSENTIALS SINGLE JERSEY TAPERED OPEN HEM 3-STRIPES PANTS
2 thumbnail image for ADIDAS Машки панталони ESSENTIALS SINGLE JERSEY TAPERED OPEN HEM 3-STRIPES PANTS
Selected image for ADIDAS Машки панталони ESSENTIALS SINGLE JERSEY TAPERED OPEN HEM 3-STRIPES PANTS
Selected image for ADIDAS Машки панталони ESSENTIALS SINGLE JERSEY TAPERED OPEN HEM 3-STRIPES PANTS
Selected image for ADIDAS Машки панталони ESSENTIALS SINGLE JERSEY TAPERED OPEN HEM 3-STRIPES PANTS

ADIDAS Машки панталони ESSENTIALS SINGLE JERSEY TAPERED OPEN HEM 3-STRIPES PANTS

Deus Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle Панталони
Материјал-70%
Памук 30% полиестер
Боја-Црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
R73ISSXJM6

EAN /   код

EAN /   код
ANSITQRRTD
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки lifestyle Панталони
Материјал-70%
Памук 30% полиестер
Боја-Црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
R73ISSXJM6

EAN /   код

EAN /   код
ANSITQRRTD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.