0 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
1 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
2 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
3 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
4 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
5 thumbnail image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0
Selected image for ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0

ADIDAS Машки патики HOOPS 3.0

Deus Sport
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Боја-Бела
Материјал -Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
K5RX491B5W

EAN /   код

EAN /   код
AN4CK032OK
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Машки lifestyle патики
Боја-Бела
Материјал -Лице: Синтетика, Текстил Постава: Текстил Ѓон: Гума

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
K5RX491B5W

EAN /   код

EAN /   код
AN4CK032OK
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.