0 thumbnail image for ADIDAS Патики Deep Treat
1 thumbnail image for ADIDAS Патики Deep Treat
Selected image for ADIDAS Патики Deep Treat
Selected image for ADIDAS Патики Deep Treat

ADIDAS Патики Deep Treat

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 1.107 ДЕН
2.583ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

ADIDAS Патики Deep Treat

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
3U17N8QME0

EAN /   код

EAN /   код
ANOARTMJ20
3.690 ДЕНЗаштеда 1.107 ДЕН
2.583ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Патики Deep Treat

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
3U17N8QME0

EAN /   код

EAN /   код
ANOARTMJ20
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.