0 thumbnail image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
1 thumbnail image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
2 thumbnail image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
3 thumbnail image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
4 thumbnail image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини
Selected image for ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини

ADIDAS Патики машки 10K CASUAL, сини

Deus Sport
4.390 ДЕНЗаштеда 878 ДЕН
3.512ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

Новите секојдневни машки патики 10K CASUAL од ADIDAS се дизајнирани да одржуваат удобност при прошетки во природа, град, но и при секојдневна употреба. Со таквите можности и изглед тие се ориентирани кон лежерен стил кој оди во чекор со модерната спортска опрема. Овие ниски патики имаат исклучително софистициран горен дел и се дел од новата колекција на ADIDAS за есен-зима 2016. Основата на квалитетниот материјал содржи текстил идеален за одржување на патиките, што во голема мера го продолжува нивниот животен век. Средниот ѓон е изработен од гума со силиконски агрегат во петицата што овозможува поголема удобност и апсорпција на удари, додека шарениот дел на ѓонот е изработен од тврда гума која е отпорна на абење. Супериорниот надворешен изглед, кој е изразен во две нијанси на темна боја, ги прави одлични патики за секој ден. Белата боја на ѓонот дава посилен ефект на целокупниот дизајн. Покрај карактеристиките на брендот, на површината има и мали дупки кои придонесуваат за подобра вентилација. Направени од најквалитетни елементи спакувани во совршен производ, 10k моментално претставуваат престиж во светот на спортските обувки.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
DURPXPAJIL

EAN /   код

EAN /   код
ANNH75WUOY
4.390 ДЕНЗаштеда 878 ДЕН
3.512ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Новите секојдневни машки патики 10K CASUAL од ADIDAS се дизајнирани да одржуваат удобност при прошетки во природа, град, но и при секојдневна употреба. Со таквите можности и изглед тие се ориентирани кон лежерен стил кој оди во чекор со модерната спортска опрема. Овие ниски патики имаат исклучително софистициран горен дел и се дел од новата колекција на ADIDAS за есен-зима 2016. Основата на квалитетниот материјал содржи текстил идеален за одржување на патиките, што во голема мера го продолжува нивниот животен век. Средниот ѓон е изработен од гума со силиконски агрегат во петицата што овозможува поголема удобност и апсорпција на удари, додека шарениот дел на ѓонот е изработен од тврда гума која е отпорна на абење. Супериорниот надворешен изглед, кој е изразен во две нијанси на темна боја, ги прави одлични патики за секој ден. Белата боја на ѓонот дава посилен ефект на целокупниот дизајн. Покрај карактеристиките на брендот, на површината има и мали дупки кои придонесуваат за подобра вентилација. Направени од најквалитетни елементи спакувани во совршен производ, 10k моментално претставуваат престиж во светот на спортските обувки.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
46

Ананас ID

Шифра на производот
DURPXPAJIL

EAN /   код

EAN /   код
ANNH75WUOY
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.