0 thumbnail image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
1 thumbnail image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
2 thumbnail image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
3 thumbnail image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
4 thumbnail image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
Selected image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
Selected image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
Selected image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
Selected image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни
Selected image for ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни

ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY, црни

Deus Sport
6.890 ДЕНЗаштеда 2.067 ДЕН
4.823ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY,црни

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
U4ZWX7VCAG

EAN /   код

EAN /   код
AN6W85WYQQ
6.890 ДЕНЗаштеда 2.067 ДЕН
4.823ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Патики машки EASTRAIL 2 R.RDY,црни

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
U4ZWX7VCAG

EAN /   код

EAN /   код
AN6W85WYQQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.