Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K
Slike ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K

ADIDAS Патики машки RUNFALCON 3.0 K

Deus Sport
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

За секојдневна употреба или во торба за вежбање, овие детски патики за трчање од ADIDAS имаат проветрив горен дел, мека Cloudfoam поставеност и ви го обвиткуваат стапалото со комплетна удобност.
Цврстиот ѓон останува непроменет и на влажни површини и на тврда земја.
Патиките се изработени од 50% рециклирани материјали.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
P8LZQ1ABAQ

EAN /   код

EAN /   код
AN7F5NOT9Q
2.790 ДЕНЗаштеда 558 ДЕН
2.232ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

За секојдневна употреба или во торба за вежбање, овие детски патики за трчање од ADIDAS имаат проветрив горен дел, мека Cloudfoam поставеност и ви го обвиткуваат стапалото со комплетна удобност.
Цврстиот ѓон останува непроменет и на влажни површини и на тврда земја.
Патиките се изработени од 50% рециклирани материјали.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
P8LZQ1ABAQ

EAN /   код

EAN /   код
AN7F5NOT9Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.