0 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
1 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
2 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
3 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER

ADIDAS Патики STRUTTER

Deus Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Опис на производот

ADIDAS Патики STRUTTER

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
41 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
AL17N0ET8D

EAN /   код

EAN /   код
ANQCRTMRME
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Патики STRUTTER

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Големина
41 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
AL17N0ET8D

EAN /   код

EAN /   код
ANQCRTMRME
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.