Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K

ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 CF K

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Розева

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

На децата кои учат нови вештини им требаат чевли што се движат со нив. Овие класични адидас тренерки имаат гумен надворешен ѓон кој се чувствува мазен за трчање. Така, тие ќе работат подеднакво добро за училиште како и за спортска активност

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
VOVU0CGU41

EAN /   код

EAN /   код
ANVHR2Z7OT
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

На децата кои учат нови вештини им требаат чевли што се движат со нив. Овие класични адидас тренерки имаат гумен надворешен ѓон кој се чувствува мазен за трчање. Така, тие ќе работат подеднакво добро за училиште како и за спортска активност

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
28

Ананас ID

Шифра на производот
VOVU0CGU41

EAN /   код

EAN /   код
ANVHR2Z7OT
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.