Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0
Slike ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0

ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 717 ДЕН
1.673ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS TENSAUR SPORT 2.0 детските патики овозможуваат оптимална удобност.

Гумениот ѓон е мазен и не остава траги на подот. Значи, тие се добри како за децата, така и за училиштата.

Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.

Спецификација:

 

  • Плиток профил
  • Лепенки
  • Горен дел од синтетичка кожа
  • Текстилна внатрешност
  • Гумен ѓон

 

ADIDAS  е лидер на европскиот пазар на спортска опрема. Оваа германска компанија е именувана по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е призната на пазарот за спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и квалитетна спортска облека и спортски додатоци .

Марката „адидас“ има мисија да стане најдобар светски спортски бренд во областа на фудбалот со слоганот Ништо не е невозможно - и во светот на кошарката со слоганот „Верувај во пет“.

Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии.

Адидас создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten , Adidas Beckenbauer , Adidas Universal и Adidas Smith , кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Адидас.

Тој е пионер на иновациите во индустријата за спортска опрема.

Иновативните технологии што се применуваат и во производство на обувки и текстил за сите временски услови и сезони: Boost , ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
42WU0020XF

EAN /   код

EAN /   код
AN02S2ZS2G
2.390 ДЕНЗаштеда 717 ДЕН
1.673ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS TENSAUR SPORT 2.0 детските патики овозможуваат оптимална удобност.

Гумениот ѓон е мазен и не остава траги на подот. Значи, тие се добри како за децата, така и за училиштата.

Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.

Спецификација:

 

  • Плиток профил
  • Лепенки
  • Горен дел од синтетичка кожа
  • Текстилна внатрешност
  • Гумен ѓон

 

ADIDAS  е лидер на европскиот пазар на спортска опрема. Оваа германска компанија е именувана по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е призната на пазарот за спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и квалитетна спортска облека и спортски додатоци .

Марката „адидас“ има мисија да стане најдобар светски спортски бренд во областа на фудбалот со слоганот Ништо не е невозможно - и во светот на кошарката со слоганот „Верувај во пет“.

Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии.

Адидас создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten , Adidas Beckenbauer , Adidas Universal и Adidas Smith , кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Адидас.

Тој е пионер на иновациите во индустријата за спортска опрема.

Иновативните технологии што се применуваат и во производство на обувки и текстил за сите временски услови и сезони: Boost , ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
34

Ананас ID

Шифра на производот
42WU0020XF

EAN /   код

EAN /   код
AN02S2ZS2G
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.