0 thumbnail image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K
1 thumbnail image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K
2 thumbnail image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K
3 thumbnail image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K
Selected image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K
Selected image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K
Selected image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K
Selected image for ADIDAS Патики женски GRAND COURT K

ADIDAS Патики женски GRAND COURT K

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња.
Инспирирани се од ретро дизајнот и стилот од 70-тите години на минатиот век.
Тие се дизајнирани за да се носат секој ден и да одговараат на сите потреби.
Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, што ја прави патиката удобна, издржлива и лесна за одржување.
Линиите adidas на синтетичкиот горен дел го истакнуваат автентичниот спортски изглед.
Девојчињата едноставно го обожаваат овој модел поради големата удобност и привлечен спортски дизајн.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
L6A5FBSSGH

EAN /   код

EAN /   код
AN5DLD90T9
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња.
Инспирирани се од ретро дизајнот и стилот од 70-тите години на минатиот век.
Тие се дизајнирани за да се носат секој ден и да одговараат на сите потреби.
Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, што ја прави патиката удобна, издржлива и лесна за одржување.
Линиите adidas на синтетичкиот горен дел го истакнуваат автентичниот спортски изглед.
Девојчињата едноставно го обожаваат овој модел поради големата удобност и привлечен спортски дизајн.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
L6A5FBSSGH

EAN /   код

EAN /   код
AN5DLD90T9
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.