0 thumbnail image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
1 thumbnail image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
2 thumbnail image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
3 thumbnail image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
4 thumbnail image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K

ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Опис на производот

ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
UE95FKAOUJ

EAN /   код

EAN /   код
ANC5LD9BC0
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Патики женски Tensaur Sport 2.0 K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
UE95FKAOUJ

EAN /   код

EAN /   код
ANC5LD9BC0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.