0 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
1 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
2 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
3 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
4 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови

ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
128

Ананас ID

Шифра на производот
8SOPX1G88G

EAN /   код

EAN /   код
AND185WGGC
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Сет детски тренерки женски YG PES TS, розови

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
128

Ананас ID

Шифра на производот
8SOPX1G88G

EAN /   код

EAN /   код
AND185WGGC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.