0 thumbnail image for ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT
1 thumbnail image for ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT
2 thumbnail image for ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT
Selected image for ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT
Selected image for ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT
Selected image for ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT

Deus Sport
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
A4H5FBT2VT

EAN /   код

EAN /   код
ANOWKD9T8V
2.190 ДЕНЗаштеда 438 ДЕН
1.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 PRE PNT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
A4H5FBT2VT

EAN /   код

EAN /   код
ANOWKD9T8V
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.