Selected image for ADIDAS Женски долни тренерки C

ADIDAS Женски долни тренерки C

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женски долни тренерки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
1LLIZQZ6AN

EAN /   код

EAN /   код
ANS8BTYGCU
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Женски долни тренерки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
1LLIZQZ6AN

EAN /   код

EAN /   код
ANS8BTYGCU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.