0 thumbnail image for ADIDAS Женски хеланки ESSENTIALS 3-STRIPES COTTON LEGGINGS
1 thumbnail image for ADIDAS Женски хеланки ESSENTIALS 3-STRIPES COTTON LEGGINGS
Selected image for ADIDAS Женски хеланки ESSENTIALS 3-STRIPES COTTON LEGGINGS
Selected image for ADIDAS Женски хеланки ESSENTIALS 3-STRIPES COTTON LEGGINGS

ADIDAS Женски хеланки ESSENTIALS 3-STRIPES COTTON LEGGINGS

Deus Sport
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Женски хеланки
Боја-Црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
170

Ананас ID

Шифра на производот
U63ISU9DZC

EAN /   код

EAN /   код
AN9JTQRN71
1.690 ДЕНЗаштеда 338 ДЕН
1.352ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Женски хеланки
Боја-Црна

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
170

Ананас ID

Шифра на производот
U63ISU9DZC

EAN /   код

EAN /   код
AN9JTQRN71
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.