Slike ADIDAS Женски хеланки Loungewear essentials 3-stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки Loungewear essentials 3-stripes leggings

ADIDAS Женски хеланки Loungewear essentials 3-stripes leggings

Deus Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сива

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Женски хеланки
93% Памук 7% Еластин

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
ONLIZHD9PO

EAN /   код

EAN /   код
ANR6BTYBNS
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски хеланки
93% Памук 7% Еластин

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
ONLIZHD9PO

EAN /   код

EAN /   код
ANR6BTYBNS
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.