0 thumbnail image for ADIDAS Женски патики RUNFALCON 2.0 TR GW4051 црна
1 thumbnail image for ADIDAS Женски патики RUNFALCON 2.0 TR GW4051 црна
2 thumbnail image for ADIDAS Женски патики RUNFALCON 2.0 TR GW4051 црна
Selected image for ADIDAS Женски патики RUNFALCON 2.0 TR GW4051 црна
Selected image for ADIDAS Женски патики RUNFALCON 2.0 TR GW4051 црна
Selected image for ADIDAS Женски патики RUNFALCON 2.0 TR GW4051 црна

ADIDAS Женски патики RUNFALCON 2.0 TR GW4051 црна

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
5.300 ДЕНЗаштеда 2.410 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

АДИДАС е лидер на европскиот пазар за спортска опрема. Оваа германска компанија го добила името по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е препознатлива на пазарот на спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и по квалитетна спортска облека и додатоци. Брендот Адидас има мисија да стане најдобар светски спортски бренд на полето на фудбалот со слоганот Impossible is nothing, а во светот на кошарката со слоганот Believe In Five. Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии. Adidas создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten, Adidas Beckenbauer, Adidas Universal и Adidas Smith, кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Adidas. Таа е носител на иновациите во индустријата за спортска опрема. Иновативни технологии кои се применуваат и во производството на обувки и во производството на текстил за сите временски услови и сезони: Boost, ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.
Должината на шарата е 25,9 см.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
41 1/3

Материјал

Материјал за крампон
ИД

Ананас ID

Шифра на производот
8ETJWIHFQ4

EAN /   код

EAN /   код
4065426944945
5.300 ДЕНЗаштеда 2.410 ДЕН
2.890ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

АДИДАС е лидер на европскиот пазар за спортска опрема. Оваа германска компанија го добила името по нејзиниот основач Адолф Ади Даслер и е препознатлива на пазарот на спортски обувки за сите водечки спортови: фудбал, кошарка, трчање, како и по квалитетна спортска облека и додатоци. Брендот Адидас има мисија да стане најдобар светски спортски бренд на полето на фудбалот со слоганот Impossible is nothing, а во светот на кошарката со слоганот Believe In Five. Логото на компанијата е претставено со три паралелни линии. Adidas создаде некои од најпознатите спортски модели и линии: Adidas Superstar, Adidas Top Ten, Adidas Beckenbauer, Adidas Universal и Adidas Smith, кои сè уште се меѓу најпопуларните и најпродаваните производи на Adidas. Таа е носител на иновациите во индустријата за спортска опрема. Иновативни технологии кои се применуваат и во производството на обувки и во производството на текстил за сите временски услови и сезони: Boost, ClimaHeat, ClimaCool се само некои од нив.
Должината на шарата е 25,9 см.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
41 1/3

Материјал

Материјал за крампон
ИД

Ананас ID

Шифра на производот
8ETJWIHFQ4

EAN /   код

EAN /   код
4065426944945
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.