Slike Аголна мелница DEWALT 1500W 125mm DWE4257 Жолта
Slike Аголна мелница DEWALT 1500W 125mm DWE4257 Жолта

Аголна мелница DEWALT 1500W 125mm DWE4257 Жолта

SBD
13.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 1.500 W
• Брзина: 2.800-10.000/мин
• Најголем дијаметар на плочата: 125 mm
• Тежина: 2,6 kg

Опсег на испорака:
• Странична рачка

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Аголна мелница
Основен материјал
Метал

Изведба

Брзина на мирување (макс.)
10000 RPM

Ананас ID

Шифра на производот
ZSJQ11XF9Y

EAN /   код

EAN /   код
5035048645390
13.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 1.500 W
• Брзина: 2.800-10.000/мин
• Најголем дијаметар на плочата: 125 mm
• Тежина: 2,6 kg

Опсег на испорака:
• Странична рачка

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Аголна мелница
Основен материјал
Метал

Изведба

Брзина на мирување (макс.)
10000 RPM

Ананас ID

Шифра на производот
ZSJQ11XF9Y

EAN /   код

EAN /   код
5035048645390
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.