Slike Аголна мелница STANLEY FMEG220 FatMax 125mm 850W црна
Slike Аголна мелница STANLEY FMEG220 FatMax 125mm 850W црна

Аголна мелница STANLEY FMEG220 FatMax 125mm 850W црна

SBD
4.390ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Брзина на мирување (вртежи во минута): 12000
• Моќност (W): 850
• Навој на вретеното (mm): M14
• Должина на кабел (m): 3
• Максимален дијаметар на дискот: 125
• Тежина (kg): 2,3

Опсег на испорака:
• Стенли FMEG220
• Странична рачка
• Клуч
• Прирабница

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
BH3J2HYKXA

EAN /   код

EAN /   код
5035048677490
4.390ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Брзина на мирување (вртежи во минута): 12000
• Моќност (W): 850
• Навој на вретеното (mm): M14
• Должина на кабел (m): 3
• Максимален дијаметар на дискот: 125
• Тежина (kg): 2,3

Опсег на испорака:
• Стенли FMEG220
• Странична рачка
• Клуч
• Прирабница

Спецификации

Бренд
Stanley

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
BH3J2HYKXA

EAN /   код

EAN /   код
5035048677490
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.