Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик  сатен и љубичица
Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик  сатен и љубичица

AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик сатен и љубичица

АНАНАС ШОП
472ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
ILOPPK0FIS

EAN /   код

EAN /   код
5201347490270
472ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
ILOPPK0FIS

EAN /   код

EAN /   код
5201347490270
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.