Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик  ванила и орхидеа
Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик  ванила и орхидеа

AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик ванила и орхидеа

АНАНАС ШОП
472ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
UPOPPNOD3W

EAN /   код

EAN /   код
5201347174637
472ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
UPOPPNOD3W

EAN /   код

EAN /   код
5201347174637

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.