Slike AIRWICK Освежувач на простории Гел стик ап 2/1
Slike AIRWICK Освежувач на простории Гел стик ап 2/1

AIRWICK Освежувач на простории Гел стик ап 2/1

АНАНАС ШОП
131ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - плакари

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
4EPPPBGNUM

EAN /   код

EAN /   код
5201347175580
131ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - плакари

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
4EPPPBGNUM

EAN /   код

EAN /   код
5201347175580

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.