Slike ALCON Opti free раствор за леќи 355 ml
Slike ALCON Opti free раствор за леќи 355 ml

ALCON Opti free раствор за леќи 355 ml

Anni Farm
780ДЕН

Боја:Зелена

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Оpti Free Express претставува повеќенаменски раствор за леќи, кој освен што ги чисти и дезинфицира вашите леќи овозможува и долготрајна влажност. Наменет за сите видови меки леќи, вклучително и за чувствителни очи.

Спецификации

Бренд
ALCON

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
L7FMU136FT

EAN /   код

EAN /   код
300656144173
780ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Оpti Free Express претставува повеќенаменски раствор за леќи, кој освен што ги чисти и дезинфицира вашите леќи овозможува и долготрајна влажност. Наменет за сите видови меки леќи, вклучително и за чувствителни очи.

Спецификации

Бренд
ALCON

Карактеристики

Боја на производот
Зелена

Ананас ID

Шифра на производот
L7FMU136FT

EAN /   код

EAN /   код
300656144173
Понуди од други продавачи за истиот производ
ALCON Opti free раствор за леќи 355 ml
ALCON Opti free раствор за леќи 355 ml
770ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
ALCON Opti free раствор за леќи 355 ml
ALCON Opti free раствор за леќи 355 ml
770ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.