Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
Slike ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60

ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60

Anni Farm
1.200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нова формула за подмладување на лице и тело.
Единствен препарат кој содржи 2 различни типа на колаген во максимална доза со витамин Ц и магнезиум. Ја подмладува кожата, косата, ноктите, но и зглобовите, тетивите и лигаментите.

Спецификации

Бренд
ALEKSANDAR MN

Карактеристики

Квантитет
60 таблети
Како да се користи
Една капсула на ден.

Ананас ID

Шифра на производот
U8NNU9KME4

EAN /   код

EAN /   код
8606106776256
1.200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Нова формула за подмладување на лице и тело.
Единствен препарат кој содржи 2 различни типа на колаген во максимална доза со витамин Ц и магнезиум. Ја подмладува кожата, косата, ноктите, но и зглобовите, тетивите и лигаментите.

Спецификации

Бренд
ALEKSANDAR MN

Карактеристики

Квантитет
60 таблети
Како да се користи
Една капсула на ден.

Ананас ID

Шифра на производот
U8NNU9KME4

EAN /   код

EAN /   код
8606106776256
Понуди од други продавачи за истиот производ
ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
1.225ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Понуди од други продавачи за истиот производ
ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
ALEKSANDAR MN Super Collagen таблети за убавина А60
1.225ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.