Slike ALKAGIN Cleanser solution
Slike ALKAGIN Cleanser solution

ALKAGIN Cleanser solution

ПЗУ Аптека Полин
700ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Раствор за чистење
Купка за интимна хигиена со слабо алкална pH (7.5) наменет, за интимна хигиена за надворешна употреба.
Неговото благотворно дејство се должи на присутните растителни екстракти (невен, слез, липа).
Погоден за секојдневна употреба.
Идеално за хигиена на новороденчиња и деца.

Спецификации

Бренд
ALKAGIN

Ананас ID

Шифра на производот
143FFEC5U3

EAN /   код

EAN /   код
8033224818009
700ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Раствор за чистење
Купка за интимна хигиена со слабо алкална pH (7.5) наменет, за интимна хигиена за надворешна употреба.
Неговото благотворно дејство се должи на присутните растителни екстракти (невен, слез, липа).
Погоден за секојдневна употреба.
Идеално за хигиена на новороденчиња и деца.

Спецификации

Бренд
ALKAGIN

Ананас ID

Шифра на производот
143FFEC5U3

EAN /   код

EAN /   код
8033224818009
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.