Selected image for ALKALOID Becutan baby wipes влажни марамици , 72 парчиња

ALKALOID Becutan baby wipes влажни марамици , 72 парчиња

95ДЕН

Опис на производот

Сите производи се клинички и дерматолошки тестирани и се развиени во соработка со педијатри и со дерматолози.
Изработени се од врвни суровини со потврден квалитет, кој соодветствува со европските директиви за квалитетен производ, наменет за нега на детската кожа. Производствениот процес е подложен на постојана проверка на влезните материјали и на готовиот производ, и се одвива во согласност со GMP-стандардите (Good Manifacturing Practice), стандарди на добра производствена практика, највисоки во оваа индустрија.
Носечки сегмент на портфолиото се производите наменети за нега и за заштита на бебешката и детска кожа со исклучително благи формулации, изработени според уникатни рецептури, сигурни за употреба уште од првиот ден по раѓањето.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LED7XTGP5E

EAN /   код

EAN /   код
5310001265366
95ДЕН

Опис на производот

Сите производи се клинички и дерматолошки тестирани и се развиени во соработка со педијатри и со дерматолози.
Изработени се од врвни суровини со потврден квалитет, кој соодветствува со европските директиви за квалитетен производ, наменет за нега на детската кожа. Производствениот процес е подложен на постојана проверка на влезните материјали и на готовиот производ, и се одвива во согласност со GMP-стандардите (Good Manifacturing Practice), стандарди на добра производствена практика, највисоки во оваа индустрија.
Носечки сегмент на портфолиото се производите наменети за нега и за заштита на бебешката и детска кожа со исклучително благи формулации, изработени според уникатни рецептури, сигурни за употреба уште од првиот ден по раѓањето.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Ананас ID

Шифра на производот
LED7XTGP5E

EAN /   код

EAN /   код
5310001265366
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.