Slike ALKALOID Чај бекутан анасон и камилица 200g
Slike ALKALOID Чај бекутан анасон и камилица 200g

ALKALOID Чај бекутан анасон и камилица 200g

Anni Farm
200ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Инстант–чајот Becutan од сладок анасон и од цвет од камилица е приготвен од специјално одбрани билки со потврден квалитет. Неодоливо слатка и вкусна напивка, приготвена со особено внимание за нашите најмили.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
TW7NUCSI0F

EAN /   код

EAN /   код
5310001221638
200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Инстант–чајот Becutan од сладок анасон и од цвет од камилица е приготвен од специјално одбрани билки со потврден квалитет. Неодоливо слатка и вкусна напивка, приготвена со особено внимание за нашите најмили.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
TW7NUCSI0F

EAN /   код

EAN /   код
5310001221638
Понуди од други продавачи за истиот производ
ALKALOID Чај бекутан анасон и камилица 200g
ALKALOID Чај бекутан анасон и камилица 200g
235ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Понуди од други продавачи за истиот производ
ALKALOID Чај бекутан анасон и камилица 200g
ALKALOID Чај бекутан анасон и камилица 200g
235ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.