Slike ALKALOID Чај бекутан камилица и анасон кесичка 20 x 5g
Slike ALKALOID Чај бекутан камилица и анасон кесичка 20 x 5g

ALKALOID Чај бекутан камилица и анасон кесичка 20 x 5g

Anni Farm
140ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Инстант–чајот Becutan од сладок анасон и од цвет од камилица е приготвен од специјално одбрани билки со потврден квалитет. Неодоливо слатка и вкусна напивка, приготвена со особено внимание за нашите најмили.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
RB7NUZF5AU

EAN /   код

EAN /   код
5310001224264
140ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
Инстант–чајот Becutan од сладок анасон и од цвет од камилица е приготвен од специјално одбрани билки со потврден квалитет. Неодоливо слатка и вкусна напивка, приготвена со особено внимание за нашите најмили.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
RB7NUZF5AU

EAN /   код

EAN /   код
5310001224264
Понуди од други продавачи за истиот производ
ALKALOID Чај бекутан камилица и анасон кесичка 20 x 5g
ALKALOID Чај бекутан камилица и анасон кесичка 20 x 5g
145ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Понуди од други продавачи за истиот производ
ALKALOID Чај бекутан камилица и анасон кесичка 20 x 5g
ALKALOID Чај бекутан камилица и анасон кесичка 20 x 5g
145ДЕН
Кај продавачотПЗУ Аптека Полин
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.