Selected image for ALKALOID Цитикол б капки за очи 10ml

ALKALOID Цитикол б капки за очи 10ml

520ДЕН

Опис на производот

Цитиколинoт помага во обновување на оштетените клеточни мембрани на ретинските ганглиски клетки и на главата на оптичкиот нерв.
Хијалуронската киселина помага во подобрување на стабилноста на солзниот филм, со што површината на окото се одржува подмачкана, навлажнета и заштитена.
Цијанокобаламинот (витамин Б12) поволно влијае врз растот на епителните клетки на рожницата и ги штити клетките од дејството на слободните радикали.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
41V3KPRZTK

EAN /   код

EAN /   код
5310001246204
520ДЕН

Опис на производот

Цитиколинoт помага во обновување на оштетените клеточни мембрани на ретинските ганглиски клетки и на главата на оптичкиот нерв.
Хијалуронската киселина помага во подобрување на стабилноста на солзниот филм, со што површината на окото се одржува подмачкана, навлажнета и заштитена.
Цијанокобаламинот (витамин Б12) поволно влијае врз растот на епителните клетки на рожницата и ги штити клетките од дејството на слободните радикали.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
41V3KPRZTK

EAN /   код

EAN /   код
5310001246204
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.