Selected image for ALKALOID Премама дуо

ALKALOID Премама дуо

990ДЕН

Опис на производот

Таблетите и капсулите ПреМама Дуо, како додаток во исхраната, ги задоволуваат зголемените потреби од витамини, минерали и од омега 3 масни киселини пред, за време на и по бременоста.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
RXV3KECQMG

EAN /   код

EAN /   код
5310001229337
990ДЕН

Опис на производот

Таблетите и капсулите ПреМама Дуо, како додаток во исхраната, ги задоволуваат зголемените потреби од витамини, минерали и од омега 3 масни киселини пред, за време на и по бременоста.

Спецификации

Бренд
ALKALOID

Тежина и димензии

Тежина
0.31 kg

Ананас ID

Шифра на производот
RXV3KECQMG

EAN /   код

EAN /   код
5310001229337
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.