Slike ARAI Бебешки памучни чорапи
Ново
Slike ARAI Бебешки памучни чорапи
Ново

ARAI Бебешки памучни чорапи

АРАИ
35 ДЕНЗаштеда 18 ДЕН
17ДЕН
Понудата важи од 03/03/2024 до 08/03/2024

Боја:Розева

Информации за испорака

Опис на производот

Бебешки памучни чорапи во две големини ( од 0 до 6 месеци и од 6 до 12 месеци )

Спецификации

Бренд
ARAI

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
од 6 до 12 месеци
Материјал
памук,ликра

Ананас ID

Шифра на производот
4J8RS79W7R

EAN /   код

EAN /   код
ANCVEHSU9C
35 ДЕНЗаштеда 18 ДЕН
17ДЕН
Понудата важи од 03/03/2024 до 08/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Бебешки памучни чорапи во две големини ( од 0 до 6 месеци и од 6 до 12 месеци )

Спецификации

Бренд
ARAI

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Унисекс
Земја на потекло
Северна Македонија
Големина
од 6 до 12 месеци
Материјал
памук,ликра

Ананас ID

Шифра на производот
4J8RS79W7R

EAN /   код

EAN /   код
ANCVEHSU9C
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.