0 thumbnail image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a
1 thumbnail image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a
2 thumbnail image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a
3 thumbnail image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a
Selected image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a
Selected image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a
Selected image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a
Selected image for ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a

ARCTIC Држач за монитор w1c, 1up to 43", vesa 100/75mm aemnt00058a

Нексио
2.290ДЕН

Боја:Црна

Опис на производот

Монитор WALL MOUNT W1C, 1 Монитор 1up to 43", VESA 100/75mm, Tilt, Swivel, Rotation, 18kg, AEMNT00058A Features
Material:
Aluminum Alloy ADC12
Tilt:
+/-15°
Swivel:
180°
Rotation:
360°
Compatibility
VESA:
75x75 | 100x100
Max. Monitor Weight:
39.6 lbs
16:9 Monitorsize:
43"
Ultrawide Monitorsize:
49"
Weight
Weight:
2.33 kg

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
M0ZVEMOOAB

EAN /   код

EAN /   код
4895213701914
2.290ДЕН

Опис на производот

Монитор WALL MOUNT W1C, 1 Монитор 1up to 43", VESA 100/75mm, Tilt, Swivel, Rotation, 18kg, AEMNT00058A Features
Material:
Aluminum Alloy ADC12
Tilt:
+/-15°
Swivel:
180°
Rotation:
360°
Compatibility
VESA:
75x75 | 100x100
Max. Monitor Weight:
39.6 lbs
16:9 Monitorsize:
43"
Ultrawide Monitorsize:
49"
Weight
Weight:
2.33 kg

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
M0ZVEMOOAB

EAN /   код

EAN /   код
4895213701914
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.