Slike ARCTIC Термална паста mx-4 (45g) 2019 edition tc: 8.5 W / mk actcp00024a
Ново
Slike ARCTIC Термална паста mx-4 (45g) 2019 edition tc: 8.5 W / mk actcp00024a
Ново

ARCTIC Термална паста mx-4 (45g) 2019 edition tc: 8.5 W / mk actcp00024a

Нексио
1.890ДЕН

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Термална паста MX-4 (45g) 2019 EDITION TC: 8.5 W / mk ACTCP00024A Density 2.50 g/cm³
Viscosity 870 poise
Volume Resistivity 3.8 X 1013 Ω-cm
Continuous Use Temperature -50~150 °C
Thermal Conductivity FAQ
Colour Grey

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
46RVERP7I3

EAN /   код

EAN /   код
4895213701679
1.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Термална паста MX-4 (45g) 2019 EDITION TC: 8.5 W / mk ACTCP00024A Density 2.50 g/cm³
Viscosity 870 poise
Volume Resistivity 3.8 X 1013 Ω-cm
Continuous Use Temperature -50~150 °C
Thermal Conductivity FAQ
Colour Grey

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Карактеристики

Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
46RVERP7I3

EAN /   код

EAN /   код
4895213701679

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.