Slike ARCTIC Термална паста mx-6 (8g) tc: 7.5 W / mk actcp00081a
Slike ARCTIC Термална паста mx-6 (8g) tc: 7.5 W / mk actcp00081a

ARCTIC Термална паста mx-6 (8g) tc: 7.5 W / mk actcp00081a

Нексио
1.040ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Viscosity: 45000 poise
Density: 2.6 g/cm³
Continuous Use Temperature: -50~150 ℃
Volume Resistivity: 1.8 x 1012 Ω-cm
Breakdown Voltage: 7.5 kV/mm
Thermal Conductivity: FAQ
Colour: Grey

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
28W8S84WKB

EAN /   код

EAN /   код
4895213703932
1.040ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Viscosity: 45000 poise
Density: 2.6 g/cm³
Continuous Use Temperature: -50~150 ℃
Volume Resistivity: 1.8 x 1012 Ω-cm
Breakdown Voltage: 7.5 kV/mm
Thermal Conductivity: FAQ
Colour: Grey

Спецификации

Бренд
ARCTIC

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
28W8S84WKB

EAN /   код

EAN /   код
4895213703932
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.