0 thumbnail image for ARENA Капа за пливање Мек Латекс Активен 91294-20 сина боја
1 thumbnail image for ARENA Капа за пливање Мек Латекс Активен 91294-20 сина боја
Selected image for ARENA Капа за пливање Мек Латекс Активен 91294-20 сина боја
Selected image for ARENA Капа за пливање Мек Латекс Активен 91294-20 сина боја

ARENA Капа за пливање Мек Латекс Активен 91294-20 сина боја

499 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
399ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Сина

Опис на производот

ARENA е водечки светски бренд за опрема за пливање. Компанијата започна со работа во 1973 година, а ја започна спортскиот ентузијаст и претприемач Хорст Даслер. Повеќе од 40 години, брендот Арена им помага на пливачите и љубителите на спортови на вода да постигнат врвни резултати. Овој бренд е присутен во 103 земји низ светот преку својата мрежа на деловни партнери во Италија, Франција, Германија, САД, како и во 11 земји на Далечниот Исток. Основана е како прва текстилна компанија фокусирана на водни производи. Арена беше првата компанија за костими за капење која тргна во потрага да развие најбрзи, најлесни, најмазни и најиздржливи материјали за своите производи во областа на конкурентни и рекреативни програми. Произведува широк асортиман на производи со врвен квалитет: костими за капење, очила, капи, перки и сите други предмети за пливање. Сите производи се направени врз основа на темелно истражување, техничко знаење и посветеност на квалитетот.

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
NEERVSNTHT

EAN /   код

EAN /   код
3468332815483
499 ДЕНЗаштеда 100 ДЕН
399ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

ARENA е водечки светски бренд за опрема за пливање. Компанијата започна со работа во 1973 година, а ја започна спортскиот ентузијаст и претприемач Хорст Даслер. Повеќе од 40 години, брендот Арена им помага на пливачите и љубителите на спортови на вода да постигнат врвни резултати. Овој бренд е присутен во 103 земји низ светот преку својата мрежа на деловни партнери во Италија, Франција, Германија, САД, како и во 11 земји на Далечниот Исток. Основана е како прва текстилна компанија фокусирана на водни производи. Арена беше првата компанија за костими за капење која тргна во потрага да развие најбрзи, најлесни, најмазни и најиздржливи материјали за своите производи во областа на конкурентни и рекреативни програми. Произведува широк асортиман на производи со врвен квалитет: костими за капење, очила, капи, перки и сите други предмети за пливање. Сите производи се направени врз основа на темелно истражување, техничко знаење и посветеност на квалитетот.

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Пол
Унисекс
Боја на производот
Сина

Ананас ID

Шифра на производот
NEERVSNTHT

EAN /   код

EAN /   код
3468332815483
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.