Selected image for ARENA Женска капа SIRENE виолетова

ARENA Женска капа SIRENE виолетова

D Sport
999 ДЕНЗаштеда 599 ДЕН
400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Виолетова

Опис на производот

ARENA Женска капа SIRENE виолетова

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
LKO9FCIBOY

EAN /   код

EAN /   код
3468336600412
999 ДЕНЗаштеда 599 ДЕН
400ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

ARENA Женска капа SIRENE виолетова

Спецификации

Бренд
Arena

Тежина и димензии

Тежина
0.45 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Виолетова

Ананас ID

Шифра на производот
LKO9FCIBOY

EAN /   код

EAN /   код
3468336600412
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.