Selected image for Аспиратор за нос

Аспиратор за нос

1.100ДЕН

Опис на производот

Аспиратор за нос, одобрен за употреба од ФДА со 3 резервни филтри.
Патентираниот аспиратор за нос Носе Фрида е иновиран во Шведска и е број 1 аспиратор за темелно вадење на секрет од нос за новороденчиња и деца кои не го издувуваат носот темелно.
Благодарение на филтерот целосно и безбедно за родителот со помош на цевче го аспирира наазалниот секрет. За поголема ефикасност може да се користи и солен раствор, како и капки или спреј за нос со диво оригано.

Спецификации

Бренд
APARATI

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0NZ3KTH6NE

EAN /   код

EAN /   код
5998321500505
1.100ДЕН

Опис на производот

Аспиратор за нос, одобрен за употреба од ФДА со 3 резервни филтри.
Патентираниот аспиратор за нос Носе Фрида е иновиран во Шведска и е број 1 аспиратор за темелно вадење на секрет од нос за новороденчиња и деца кои не го издувуваат носот темелно.
Благодарение на филтерот целосно и безбедно за родителот со помош на цевче го аспирира наазалниот секрет. За поголема ефикасност може да се користи и солен раствор, како и капки или спреј за нос со диво оригано.

Спецификации

Бренд
APARATI

Тежина и димензии

Тежина
0.38 kg

Ананас ID

Шифра на производот
0NZ3KTH6NE

EAN /   код

EAN /   код
5998321500505
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.