Slike ATLETICORE Ролер Rumble
Slike ATLETICORE Ролер Rumble

ATLETICORE Ролер Rumble

POLLEO SPORT
1.800ДЕН

Боја:Црна

Информации за испорака

Опис на производот

ATLETICORE Ролер Rumble ATLETICORE

Високо профилни ребрасти испакнатини се главната одлика на Rumble Roller продуктот на Atleticore за масирање. Испакнатините  не се дел од некој луд дизајн туку нивната еластичност, облик и растојание еден од друг с енаменети за зголемување на неговиот ефект.

Rumble Roller производот е внимателно проектиран за : 

  • допирање до длабоките слоеви  
  • истегнување на мускулите во повеќе страни истовремено
  • концентриран масажен притисок кој овозможува автогена инхибиција
  • подобрен пристап до мекото ткиво во Rumble Roller


Производот е изработен од најквалитетните материјали за максимална ефективност кои осигуруваат подобар перформанс и поголема трајност.

Спецификации

Бренд
Atleticore

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KC42IU8IJH

EAN /   код

EAN /   код
3859893008139
1.800ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

ATLETICORE Ролер Rumble ATLETICORE

Високо профилни ребрасти испакнатини се главната одлика на Rumble Roller продуктот на Atleticore за масирање. Испакнатините  не се дел од некој луд дизајн туку нивната еластичност, облик и растојание еден од друг с енаменети за зголемување на неговиот ефект.

Rumble Roller производот е внимателно проектиран за : 

  • допирање до длабоките слоеви  
  • истегнување на мускулите во повеќе страни истовремено
  • концентриран масажен притисок кој овозможува автогена инхибиција
  • подобрен пристап до мекото ткиво во Rumble Roller


Производот е изработен од најквалитетните материјали за максимална ефективност кои осигуруваат подобар перформанс и поголема трајност.

Спецификации

Бренд
Atleticore

Технички детали

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
KC42IU8IJH

EAN /   код

EAN /   код
3859893008139
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.