Slike AVENE Xeracalm 56115 balm емулзија , 200 ml
Slike AVENE Xeracalm 56115 balm емулзија , 200 ml

AVENE Xeracalm 56115 balm емулзија , 200 ml

Anni Farm
1.610ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Медицинска козметика, со дерматолошки тестирани состојки.
Основа е термална вода богата со минерали који ја хранат, ревитализираат и освежуваат вашата кожа.
XERACALM A.D линијата е идеална доколку имате многу сува кожа на телото со силен свраб или атопичен дерматит.
Интензивно ја смирува кожата, ги намалува воспалителните процеси во телото и трајно го ублажува свработ.
Сите XeraCalm A.D производи се без парфеми и парабени.
Произведени се со Sterile Cosmetics технологија, од внимателно одбрани активни состојки докажани со нивната ефикасност и безбедност.
За секојдневна нега на кожата одберете текстура во зависност од степенот на сувоста на вашата кожа.
XeraCalm A.D Балзам за релипидација во случај на многу изразена сувост на кожата.

Спецификации

Бренд
AVENE

Ананас ID

Шифра на производот
T7SYZ9TBBC

EAN /   код

EAN /   код
3282779405485
1.610ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Медицинска козметика, со дерматолошки тестирани состојки.
Основа е термална вода богата со минерали који ја хранат, ревитализираат и освежуваат вашата кожа.
XERACALM A.D линијата е идеална доколку имате многу сува кожа на телото со силен свраб или атопичен дерматит.
Интензивно ја смирува кожата, ги намалува воспалителните процеси во телото и трајно го ублажува свработ.
Сите XeraCalm A.D производи се без парфеми и парабени.
Произведени се со Sterile Cosmetics технологија, од внимателно одбрани активни состојки докажани со нивната ефикасност и безбедност.
За секојдневна нега на кожата одберете текстура во зависност од степенот на сувоста на вашата кожа.
XeraCalm A.D Балзам за релипидација во случај на многу изразена сувост на кожата.

Спецификации

Бренд
AVENE

Ананас ID

Шифра на производот
T7SYZ9TBBC

EAN /   код

EAN /   код
3282779405485

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.