Selected image for BABYJEM Кофа на Склопување Сива
Ново

BABYJEM Кофа на Склопување Сива

1.280ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

КОФА НА СКЛОПУВАЊЕ СИВА
• Пластична кофа на склопување за домашна употреба со чист дизајн и универзална примена.Може да се свитка лесно и воопшто не зафаќа простор.
• Димензии на производот: 33x32см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.59 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Материјал
Пластика
Други карактеристики
33x32см

Ананас ID

Шифра на производот
SBLHSH66VB

EAN /   код

EAN /   код
AN1OIAL8AQ
1.280ДЕН

Опис на производот

КОФА НА СКЛОПУВАЊЕ СИВА
• Пластична кофа на склопување за домашна употреба со чист дизајн и универзална примена.Може да се свитка лесно и воопшто не зафаќа простор.
• Димензии на производот: 33x32см.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.59 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс
Материјал
Пластика
Други карактеристики
33x32см

Ананас ID

Шифра на производот
SBLHSH66VB

EAN /   код

EAN /   код
AN1OIAL8AQ
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.