Selected image for BABYJEM Лажичка Силиконска Беж

BABYJEM Лажичка Силиконска Беж

360ДЕН

Боја:Беж

Опис на производот

Лажичка силиконска беж
• Лажичката е произведена од силикон за храна со мека текстура.
• Дизајнирана за заштита на непцата и забите на бебињата.
• Лесна е за држење.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 22×9 cm.
• Димензии на производот: 13×3 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон
Други карактеристики
Димензии на производот: 13×3 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
JO2ORPI4OU

EAN /   код

EAN /   код
ANJ9ZVCL37
360ДЕН

Опис на производот

Лажичка силиконска беж
• Лажичката е произведена од силикон за храна со мека текстура.
• Дизајнирана за заштита на непцата и забите на бебињата.
• Лесна е за држење.
• Наменети за бебиња над 6 месеци.
• Димензии на пакувањето: 22×9 cm.
• Димензии на производот: 13×3 cm.

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Беж
Пол
Унисекс
Материјал
Силикон
Други карактеристики
Димензии на производот: 13×3 cm
Возраст
6+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
JO2ORPI4OU

EAN /   код

EAN /   код
ANJ9ZVCL37
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.