Selected image for BABYJEM Лажичка Силиконски Сива

BABYJEM Лажичка Силиконски Сива

360ДЕН

Боја:Сива

Опис на производот

Лажичка силиконски сива

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
FR4ORCVZ0S

EAN /   код

EAN /   код
AN4LYVC4WL
360ДЕН

Опис на производот

Лажичка силиконски сива

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
FR4ORCVZ0S

EAN /   код

EAN /   код
AN4LYVC4WL
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.