Selected image for BABYJEM Лигавче со Ракави со Куче, Розево

BABYJEM Лигавче со Ракави со Куче, Розево

Loco Croco
450ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ РОЗЕВО СО КУЧЕ
• Силиконско лигавче со ракави за вашите мали палавковци.
• Лигавчето обезбедува заштита на облеката и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облеката останува сува.
• Се закопчуваат со лепенка.
• Димензии на производот : 70x34см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
Силикон
Други карактеристики
70x34см

Ананас ID

Шифра на производот
WLQORPQBCS

EAN /   код

EAN /   код
ANSWTVC330
450ДЕН

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ РОЗЕВО СО КУЧЕ
• Силиконско лигавче со ракави за вашите мали палавковци.
• Лигавчето обезбедува заштита на облеката и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облеката останува сува.
• Се закопчуваат со лепенка.
• Димензии на производот : 70x34см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Материјал
Силикон
Други карактеристики
70x34см

Ананас ID

Шифра на производот
WLQORPQBCS

EAN /   код

EAN /   код
ANSWTVC330
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.