Selected image for BABYJEM Лигавче со Ракави со Куче, Сино

BABYJEM Лигавче со Ракави со Куче, Сино

Loco Croco
450ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ ПЛАВО СО КУЧЕ
• Силиконско лигавче со ракави за вашите мали палавковци.
• Лигавчето обезбедува заштита на облеката и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облеката останува сува.
• Се закопчуваат со лепенка.
• Димензии на производот : 70x34см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Материјал
Силикон
Други карактеристики
70x34см

Ананас ID

Шифра на производот
G7QORLKK1Y

EAN /   код

EAN /   код
ANLWTVCBS6
450ДЕН

Опис на производот

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ ПЛАВО СО КУЧЕ
• Силиконско лигавче со ракави за вашите мали палавковци.
• Лигавчето обезбедува заштита на облеката и кожата при оброк, материјалот не дозволува пропуштање при што облеката останува сува.
• Се закопчуваат со лепенка.
• Димензии на производот : 70x34см

Спецификации

Бренд
BABYJEM

Тежина и димензии

Тежина
0.18 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Материјал
Силикон
Други карактеристики
70x34см

Ананас ID

Шифра на производот
G7QORLKK1Y

EAN /   код

EAN /   код
ANLWTVCBS6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.